خرید ابلیمو طبیعی درجه یک شیراز

آیا میدانید آبلیموی طبیعی و درجه یک چه خصوصیاتی دارند؟ آیا میدانید برای خرید آبلیموی طبیعی شیراز به کجا مراجعه کنید؟ تفاوت آبلیموی طبیعی و صنعتی چیست؟
استان فارس و شهر شیراز از قطب های تولید آبلیمو طبیعی درجه یک می باشد شهرهایی مثل جهرم و زیر و کاظمین از شهرهای مرکبات خیز استان فارس هستند که بهترین لیمو ترش سنگی در این دو شهر تولید می شود لیموترش ها بعد از شستشو و با تجهیزات پیشرفته آبگیری می شوند و پس از صاف شدن در شیشه های ضدعفونی شده ریخته می شود برای خرید آبلیموی طبیعی شیراز می توانید به تعدادی از سایت‌های فروش آبلیموی طبیعی شیراز مراجعه کنید همانطور که می دانید تشخیص فرق آب لیموی طبیعی و آبلیموی صنعتی کار آسانی نیست.

تشخیص آبلیموی طبیعی و صنعتی

آبلیموی طبیعی بعد از یک مدتی ته نشین میشود ولی آبلیموی صنعتی و شیمیایی ته نشین نمیشود.
آبلیموی صنعتی ارزانتر از آبلیموی طبیعی میباشد ولی آبلیموی طبیعی قیمت واقعی خودش را دارد. آبلیموی طبیعی دارای رنگ زرد زنده می باشد ولی آبلیموی صنعتی رنگ زرد مرده دارد.
مزه و طعم آب لیموی طبیعی ترش و مقداری تلخ می باشد ولی آبلیموی صنعتی به اندازه زیاد ترش می باشد.
با رعایت این نکات براحتی می توانید آبلیموی طبیعی و صنعتی را تشخیص دهید.
آبلیموی سنگی و خوشه ای شیراز بوی مطبوعی دارد که به انواع غذا مزه ترش و خوبی می دهد. همچنین در انواع مربا از مقداری آب لیمو استفاده می شود و برای رفع تشنگی روزهای تابستان شربت آبلیمو بهترین گزینه می باشد که تشنگی را کاملا رفع می کند.