مرکز فروش آبلیمو طبیعی جهرم

اگر به دنبال یافتن مرکز فروش آبلیمو صنعتی جهرم هستید، می توانید با یک سرچ ساده در اینترنت با مجموعه بزرگ، سایت بازارآبلیمو ایرانی آشنا شده و محصولی با کیفیت تضمینی خرید نموده و در هر نقطه از ایران که باشید تحویل بگیرید.

مرکز تولید آبلیمو طبیعی

همان طور که مستحضر هستید با توجه به شرایط آب و هوایی مختلفی که در سطح مناطق مختلف ایران حاکم است. هر منطقه از کشور بزرگ ایران مختص تولید و پرورش محصولات متفاوتی می باشد. به عنوان مثال شهرستان جهرم واقع شده در استان فارس با توجه به آب و هوای مناسب به تولید و پرورش انواع مرکبات مشهور است. در بین محصولات و مرکبات تولیدی این شهرستان لیمو ترش های تولیدی از نظر کیفیت جایگاه و محبوبیت خاصی به خود اختصاص داده اند.

فروش آبلیمو طبیعی جهرم

همان طور که می دانید شهریورماه در شهرستان جهرم لیمو ترش به صورت عمده برداشت می شود. در این شهرستان چهار نوع لیموترش مورد برداشت واقع می شود که به شمارش آن ها می پردازیم:

  • لیموترش لیسبون
  • لیموترش خارگی
  • لیموترش سنگی
  • لیموترش ریز و آبدار

لیموترش های برداشت شده در این منطقه به صورت مستقیم به کارگاه های مخصوص ارسال می شوند و در همان جا با کمک دستگاه های آبگیری، به آبلیمو طبیعی تبدیل می گردد. آبلیمو طبیعی تولید شده به این روش صد درصد خالص و بدون هیچ نوع ماده افزودنی و حتی آب می باشد.

همان طور که قابل درک است آبلیمو طبیعی در مدت زیادی قابلیت نگهداری ندارند، ولی می توان آن ها را با رعایت نکات بهداشتی و کم هزینه به مدت یکسال نگهداری نمود.

مرکز فروش آبلیمو طبیعی جهرم